Opinie o produktach marki Manolo Blahnik

Kupiłem mojej żonie buty Manolo Blahnik i muszę powiedzieć, że tak pozytywnej reakcji się nie spodziewałem 🙂 Chciałaby cały czas w nich chodzić, jednak całe szczęście ma inne pary, które kocha. Wybrałem model szpilek z koronką Caroline, ponieważ mi też bardzo się podobają. Opinie o Manolo Blahnik są pozytywne i to również skłoniło mnie do zakupu, nie żałuję ani grosza!
5/5
Marek
Od lat kocham Rihannę i kiedy zobaczyłam w sklepie takie buty Manolo Blahnik, jak ma ona, musiałam je dostać. Dobre serce mojego chłopaka mi na to pozwoliło 🙂 Muszę jednak zaznaczyć, że moje szpilki są też bardzo wygodne, co jest wyjątkowo istotne w przypadku podobnego obuwia. Na pewno kupię jeszcze niejeden model tej marki! Serdecznie polecam, nie tylko ze względu na moją idolkę!
5/5
Michalina
Od zawsze kochałam luksus, ale przy zakupie obuwia nie jest to moim głównym wyznacznikiem. Jednak opinie o Manolo Blahnik są bardzo pozytywne, dlatego postanowiłam sobie sprawić urocze szpilki z kryształami Swarovskiego. Nie żałuję! Zwykle szpilki nie są dla mnie wygodne, a tutaj się okazuje, że jest to możliwe. Przy okazji mój model cudownie się mieni przy promieniach słońca!
5/5
Zofia
Jestem kobietą biznesu, a przez to muszę dbać szczególnie o moją aparycję na spotkaniach. Czytałam opinie, że Manolo Blahnik produkują naprawdę wygodne obuwie, a przy tym podoba mi się wizualnie, dlatego nie czekałam długo i zamówiłam sobie parę szpilek Hangisi. Są fenomenalne! Nie tylko zaskoczyły mnie swoją wygodą, ale też trwałością. Mam parę od kilku miesięcy i mimo regularnego stosowania dalej wyglądają tak samo, jak po wypakowaniu z pudełka.
5/5
Karolina
Kiedy zobaczyłam szpilki żakardowe Hangisi, to od razu się zakochałam. Są bardzo modne, wyglądają nowocześnie, a przy tym zachowują klasyczną formę. Opinie o Manolo Blahnik tym bardziej zachęciły mnie do zakupu i jestem zaskoczona ale muszę powiedzieć, że były prawdziwe. Co więcej, kupione przeze mnie szpilki są bardzo wygodne i przez to stały się moją ulubioną parą obuwia!
5/5
Katarzyna
Kupiłam mojej córce na ślub szpilki Allura z brokatem. Wyglądała bajecznie. Jednak nie o to mi głównie chodziło, ponieważ Kasię zawsze buty obdzierały. Opinie o Manolo Blahnik jednak jednogłośnie mówiły o wygodzie, dlatego wybrałam wspomniany model. Córka była wniebowzięta! Na pewno będzie chciała nieraz zaopatrzyć się w parę obuwia tej firmy. Co więcej, szpilki super się prezentują na zdjęciach!
5/5
Maria
Mój mąż zawsze robił mi świetne prezenty. Jednak w ostatnie święta Bożego Narodzenia przeszedł sam siebie. Dostałam czarną kopertówkę Capri firmy Manolo Blahnik i jestem bardzo zadowolono. Spokojnie mogę do niej spakować telefon, ładowarkę, mały power bank, kosmetyki i dokumenty. Serdecznie polecam. Do tego świetnie się prezentuje w połączeniu z wieczorowymi kreacjami!
5/5
Roksana